Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skan zakresu przeglądów dla O3+pytanie o pak. serwisowyBASIC

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skan zakresu przeglądów dla O3+pytanie o pak. serwisowyBASIC

    "podłoga delikatnie podniesiona". na całej powierzchni bagażnika czy tylko miejscowo?

  • #2
    Skan zakresu przeglądów dla O3+pytanie o pak. serwisowyBASIC

    Czy ktoś może taki skan lub wersję elektroniczną wstawić dla O3 z silnikiem 1.4TSI - w opcji ze zmiennym i stałym okresem przeglądów?

    Czy ktoś orientuje się przy wykupie pakietu BASIC/30 tysięcy km można zrobić ten przegląd wcześniej niż wskaże komputer - chodzi mi o to gdy chciałbym zrobić przegląd po 1 roku lub 15kkm (zależnie co szybciej)? Mogą robić problem?


    Ile kosztuje standardowy pierwszy przegląd dla O3/1.4TSI?
    Standardowa cena pakietu BASIC/30kkm to widzę 890zł, dostałem propozycję wykupu za połowę ceny (445zł) - opłaci się?
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez bob_best
      Czy ktoś może taki skan lub wersję elektroniczną wstawić dla O3 z silnikiem 1.4TSI - w opcji ze zmiennym i stałym okresem przeglądów?
      przecież to masz w książce serwisowej/gwarancyjnej


      Zamieszczone przez bob_best
      Czy ktoś orientuje się przy wykupie pakietu BASIC/30 tysięcy km można zrobić ten przegląd wcześniej niż wskaże komputer - chodzi mi o to gdy chciałbym zrobić przegląd po 1 roku lub 15kkm (zależnie co szybciej)? Mogą robić problem?
      rozmawiałem w kolegą z ASO -> Ty jesteś właścicielem i Ty decydujesz
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Tak, ale dodatkowy przeglad po 15kkm to platne od reki. Serwis zaklada serwis co max dwa lata/30kkm i za to placisz biorac pakiet serwisowy. A olej zmieniac mozesz i co 5kkm, oni sie tylko uciesza, zwlaszcza jak olej bedziesz bral od nich 80zl/l :lol:
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          bob_best,

          Pakiet Basic

          - olej zgodny ze specyfikacją Producenta, przeznaczony do pakietów serwisowych przez autoryzowany serwis Skoda
          - filtr oleju
          - filtr p/pyłkowy
          - filtr paliwa
          - filtr powietrza
          - podkładka korka oleju
          - płyn hamulcowy
          - świece
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez LUKI
            Zamieszczone przez bob_best
            Czy ktoś może taki skan lub wersję elektroniczną wstawić dla O3 z silnikiem 1.4TSI - w opcji ze zmiennym i stałym okresem przeglądów?
            przecież to masz w książce serwisowej/gwarancyjnej


            Zamieszczone przez bob_best
            Czy ktoś orientuje się przy wykupie pakietu BASIC/30 tysięcy km można zrobić ten przegląd wcześniej niż wskaże komputer - chodzi mi o to gdy chciałbym zrobić przegląd po 1 roku lub 15kkm (zależnie co szybciej)? Mogą robić problem?
            rozmawiałem w kolegą z ASO -> Ty jesteś właścicielem i Ty decydujesz
            no fajnie, ale ja nie mam tej książki jeszcze i dlatego chciałbym skan/wersję elektroniczną.

            [ Dodano: Sob 01 Mar, 14 10:25 ]
            Zamieszczone przez Maicroft
            Tak, ale dodatkowy przeglad po 15kkm to platne od reki. Serwis zaklada serwis co max dwa lata/30kkm i za to placisz biorac pakiet serwisowy. A olej zmieniac mozesz i co 5kkm, oni sie tylko uciesza, zwlaszcza jak olej bedziesz bral od nich 80zl/l :lol:
            czyli jeśli dobrze rozumiem - jeśli kupię BASIC/30kkm i przyjadę na serwis po 15kkm/roku to za niego normalnie zapłacę, a dopiero drugi (w takim przypadku) serwis po 30kkm/2 latach będzie zrobiony z tego pakietu BASIC?

            [ Dodano: Sob 01 Mar, 14 10:26 ]
            Zamieszczone przez LUKI
            bob_best,

            Pakiet Basic

            - olej zgodny ze specyfikacją Producenta, przeznaczony do pakietów serwisowych przez autoryzowany serwis Skoda
            - filtr oleju
            - filtr p/pyłkowy
            - filtr paliwa
            - filtr powietrza
            - podkładka korka oleju
            - płyn hamulcowy
            - świece
            to jest dostępne, ale kwestia co z tego jest rzeczywiście wymagane po 30kkm, bo jakoś nie sądzę żeby zmieniali filtr paliwa. Wątpliwości wzbudzają też świece i płyn hamulcowy, ale może?
            Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez bob_best
              Maicroft napisał/a:
              Tak, ale dodatkowy przeglad po 15kkm to platne od reki. Serwis zaklada serwis co max dwa lata/30kkm i za to placisz biorac pakiet serwisowy. A olej zmieniac mozesz i co 5kkm, oni sie tylko uciesza, zwlaszcza jak olej bedziesz bral od nich 80zl/l


              czyli jeśli dobrze rozumiem - jeśli kupię BASIC/30kkm i przyjadę na serwis po 15kkm/roku to za niego normalnie zapłacę, a dopiero drugi (w takim przypadku) serwis po 30kkm/2 latach będzie zrobiony z tego pakietu BASIC?
              Tak ten bedzie platny.

              BTW. Czy w O3 wymiana filtra powietrza przewidziana jest po 90kkm ?? :lol:

              Ile ten pakiet kosztuje i ile kkm obejmuje, bo chcialbym policzyc ile to kosztowałoby z reki.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Maicroft
                Zamieszczone przez bob_best
                Maicroft napisał/a:
                Tak, ale dodatkowy przeglad po 15kkm to platne od reki. Serwis zaklada serwis co max dwa lata/30kkm i za to placisz biorac pakiet serwisowy. A olej zmieniac mozesz i co 5kkm, oni sie tylko uciesza, zwlaszcza jak olej bedziesz bral od nich 80zl/l


                czyli jeśli dobrze rozumiem - jeśli kupię BASIC/30kkm i przyjadę na serwis po 15kkm/roku to za niego normalnie zapłacę, a dopiero drugi (w takim przypadku) serwis po 30kkm/2 latach będzie zrobiony z tego pakietu BASIC?
                Tak ten bedzie platny.

                BTW. Czy w O3 wymiana filtra powietrza przewidziana jest po 90kkm ?? :lol:

                Ile ten pakiet kosztuje i ile kkm obejmuje, bo chcialbym policzyc ile to kosztowałoby z reki.
                normalnie 890zł za ten 1 przegląd, ale ja dostałem propozycję za 445zł (czyli 50%) i zastanawiam się czy to ma sens? Pewnie w miarę tak, ale z drugiej strony topić kasę na 1,5 roku to trochę słabe.
                Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                Komentarz


                • #9
                  straszne rzeczy piszecie, :roll:
                  od kiedy przy każdym serwisie wymieniany jest płyn hamulcowy?
                  Z tego co mi w VW robiono to jest wymiana po 3 latach a potem następnie co 2 lata.
                  Świece w 2.0TSI wymiana jest przewidziana co 90 tys, chodź mi wymieniono po 88 tys bo coś szarpało na jałowym biegu i po wymianie jak ręką odjął.
                  Filtr powietrza przy każdej wizycie okresowej.
                  O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Maicroft
                    BTW. Czy w O3 wymiana filtra powietrza przewidziana jest po 90kkm ??
                    Tak, i podobnie ze świecami :twisted: ja wymieniłem u siebie filtr podczas przeglądu przy 15 kkm i już był zabrudzony, po 90 kkm wolałbym go nie oglądać :szeroki_usmiech (koszt 100 pln z wymianą) ja mam u siebie mam Q2 ale wymiany oleju robię co 15 kkm (w tym podłączenie pod komputer, wymiana oleju, filtra oleju i powietrza, przy własnym oleju koszt pieczątki to 200 pln)
                    Pozdr. Przemek

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Przem78
                      Zamieszczone przez Maicroft
                      BTW. Czy w O3 wymiana filtra powietrza przewidziana jest po 90kkm ??
                      Tak, i podobnie ze świecami :twisted: ja wymieniłem u siebie filtr podczas przeglądu przy 15 kkm i już był zabrudzony, po 90 kkm wolałbym go nie oglądać :szeroki_usmiech (koszt 100 pln z wymianą) ja mam u siebie mam Q2 ale wymiany oleju robię co 15 kkm (w tym podłączenie pod komputer, wymiana oleju, filtra oleju i powietrza, przy własnym oleju koszt pieczątki to 200 pln)
                      możesz wrzucić skan zakresu przeglądów dla stałego i zmiennego okresu przeglądowego? Bo jak na razie nikt się nie pokusił a w necie nie umiem znaleźć.

                      [ Dodano: Wto 18 Mar, 14 07:59 ]
                      jak już pisałem w wątku o elektronicznej książce serwisowej - przy tym cudzie nie ma sposobu by zdobyć wykaz co powinno zostać zrobione na poszczególnych przeglądach, a zapewne to było w papierowej książce serwisowej.

                      Jeszcze raz prośba - czy ktoś może zeskanować opis dla stałych i zmiennych okresów przeglądowych? Czy Skoda podaje jaka jest tolerancja np. dla stałego okresu przeglądowego (w Fiacie było to np. +/-1000km lub +/- 1 miesiąc)?

                      Pomóżcie!
                      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X